MOW RENICE - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Wieści z LIGI MN Sport

• autor: tomasz2312, 2015-02-09 11:38

Zakończyła się pierwsza rudna Ligi MN Sport, w której uczestniczą  reprezentacje placówek opiekuńczo wychowawczych i domów dziecka z województwa zachodniopomorskiego.  W tegorocznej edycji wystartowało 8 zespołów. W hali MOSiR w Szczecinie przez 6 miesięcy spotykały się drużyny z Renic, Szczecina i Łobza. Zdecydowanym faworytem rozgrywek była drużyna Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 2 ze Szczecina. Jak się okazało nie zawiodła ona swoich kibiców, zwyciężając wszystkie 7 spotkań. Na drugim miejsce znalazła się drużyna Sternik Szczecin. Kolejne miejsce przypadło naszej reprezentacji. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Brata Alberta w Szczecinie.

W drugiej rundzie z udziałem tych drużyn rozegraną zostaną 4 turnieje, które zdecydują o tegorocznym zwycięstwie w lidze. Pierwszy turniej rozegrany zostanie już w marcu. Ostatni odbędzie się w czerwcu na obiektach Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie, w czasie którego nastąpi uroczyste podsumowanie i wręczenie pamiątkowych nagród.

Ze swojej strony życzymy naszym piłkarzom samych zwycięstw.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.