MOW RENICE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Buttony

Losowa galeria

DYPLOMY
Ładowanie...

Aktualności

Nasi w Fabryce Formy

  • autor: tomasz2312, 2015-03-03 09:14

W ostatni tydzień lutego wychowankowie skupieni w sekcji piłki nożnej odwiedzili gorzowski fitness klub Fabryka Formy. Chłopcy wraz z trenerem Tomaszem Kozłowskim w czasie pobytu w klubie uczestniczyli w zajęciach na bieżni, wykonując ćwiczenia biegowe i chodziarskie a także udział  wzięli w profesjonalnym treningu funkcjonalnym.

Zajęcia zorganizował dla młodzieży Wojciech Stypa-profesjonalny trener personalny, który ćwiczenia przygotował specjalnie do ich wieku rozwojowego jak i sprawności fizycznej. Po ćwiczeniach funkcjonalnych na uczestników czekał z krótką prelekcją Robert Klimkiewicz, który zachęcał młodych sportowców do realizowania swoich życiowych pasji i do wytrwałości w osiąganiu sportowych i życiowych celów.

Mimo, że po dwugodzinnych ćwiczeniach bardzo bolały mięśnie i czuć było zmęczenie, to po powrocie do ośrodka wszyscy wychowankowie chórem przyznali, że bardzo podobały im się takie zajęcia.

Wyjazd do Gorzowa nie doszedłby do skutki, gdyby nie wsparcie ze strony ludzi dobrej woli. W związku z tym, specjalne podziękowania należą się pani Marcie Kantarowskiej, menadżer klubu, która do swojego klubu zaprosiła na zajęcia naszych wychowanków.


 

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 197
ogółem: 376 622

statystyki szczegółowe