GRUPOWE MISTRZOSTWA OŚORDKA

Nasi w Polonii Giżyn

• autor: tomasz2312, 2014-02-20 01:09

2 lutego 2014 roku czterech wychowanków naszego ośrodka reprezentowało KS Polonię Giżyn w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików w Trzcińsku Zdrój.

W turnieju uczestniczyło 8 zespołów, rywalizując ze sobą systemem każdy z każdym. Zespół z Giżyna zmierzył się kolejno z drużynami: UKS SP Cychry (3:1), Mieszko Mieszkowice (4:0), Osadnik Myślibórz (2:0), Akademia Piłkarska Szczecin I (0:2), Akademia Piłkarska II (0:6), Odra Chojna (1:0) oraz Orzeł Trzcińsko Zdrój (1:0).

Uzyskane rezultaty pozwoliły na zajęcie III miejsca w turnieju. Cała czwórka pokazała się z jak najlepszej strony, będąc silnym ogniwem zespołu Polonii. Zaś Krzysztof Bawirsz oczarował swoimi zagraniami organizatorów, którzy wybrali go najlepszym zawodnikiem turnieju.

Nie jest to jedyny akcent współpracy pomiędzy MOW Renice a giżyńskim klubem, bowiem od początku roku nasi wychowankowie mają możliwość uczestniczyć w mini turniejach halowych w Lipianach.