MOW RENICE - strona nieoficjalna

Ładowanie...

BRĄZ W MOGILNIE

• autor: tomasz2312, 2013-11-26 11:47

W dniu 23 listopada 2013 roku reprezentacja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Renicach wzięła udział w II Jesiennym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Mogilnie (woj. kujawsko – pomorskie). Organizatorem turnieju był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Bielicach. Do rywalizacji przystąpiło 8 ośrodków wychowawczych, tj. MOW Renice (zachodniopomorskie), MOW Bielice, MOW Strzelno (kujawsko – pomorskie), MOW Borowie (mazowieckie), MOW Debrzno (pomorskie), MOW Babimost (lubuskie), MOW Lwówek Śląski (dolnośląskie) oraz MOW Łobżenica (wielkopolskie). Drużyny podzielono na dwie grupy. Nasz zespół rywalizował w grupie A, odnosząc następujące wyniki: Renice – Łobżenica 0:0, Renice – Borowie 2:2, Renice – Lwówek Śl. 5:1. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w grupie, co zapewniło nam awans do półfinału. Niestety w półfinale nie udało nam się pokonać Strzelna (wynik 1:3) i zadowolić musieliśmy się grą o trzecie miejsce. W meczu o brąz gładko pokonaliśmy Babimost 4:1. Srebro wywalczyło Strzelno zaś złoto Łobżenica. Wszystkie drużyny otrzymały okazałe puchary, zaś trzy najlepsze drużyny nagrodzono dodatkowo pamiątkowymi medalami.

Drużyna MOW Renice wystąpiła w składzie: Walkowiak – Rygas, Pfeiffer, Chochoł, Staluszka, Retkowski, Krajewski oraz Kozłowski (trener).

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.