KAJAKI 2011

SREBRNA LIGA

• autor: tomasz2312, 2013-11-26 11:45

Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka  Wychowawczego w Renicach na drugim miejscu zakończyli rozgrywki Ligi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych i Domów Dziecka w Szczecinie. Podopieczni Tomasz Kozłowskiego w tegorocznej edycji odnieśli 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 2 porażki. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, mecz i rewanż.

Wynik końcowy  cieszy zwłaszcza, że w tych rozgrywkach mogli wziąć udział młodsi wychowankowie wykazując się dobrym wyszkoleniem piłkarskim. Ligę wygrała drużyna Sternika Szczecin, bezwątpienia najlepsza drużyna rozgrywek. Za nami zaś ulokowały się reprezentacje Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 2 Szczecin, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii  Brata Alberta Szczecin oraz Wielgowo Team.

W miesiącu listopadzie rusza halowa edycja ligi. Mamy nadzieje, że naszym wychowankom uda się zagrać jeszcze lepiej, kończąc zawody na pierwszym miejscu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.