FERYJNY TURNIEJ 3 NA 3

BABIMOST 2008

W dniu 28.05.2008 r. wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Renicach uczestniczyli w Babimoście (woj. lubuskie) w VII Mistrzostwach Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Szóstkach Piłkarskich. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów reprezentujących placówki z Babimostu, Włocławka, Puław, Wrocławia, Kamionki Małej oraz Renic. W tym gronie przyzwoicie zaprezentowała się drużyna z Renic zajmując ostatecznie w turnieju 3 miejsce. Gdyby nie słabsza dyspozycja liderów zespołu, tego dnia można byłoby pokusić się o nawet o pierwsze miejsce. Zespół MOW Renice w całym turnieju zanotował następujące wyniki: z Wrocławiem 0:1, z Puławami 3:0, z Babimostem 3:0, z Włocławkiem 0:5, Kamionkiem Małym 0:1.Pierwsze miejsce w turnieju zajął zespół z Włocławka (12 punktów), drugie z Wrocławia (10 punktów), trzecie z Renic (6 punktów), czwarte z Babimostu (6 punktów), piąte z Kamionki Małej (5 punktów), szóste z Puław (4 punkty). Drużyna MOW Renice pod opieką trenerów Tomasza Kozłowskiego i Ignacego Tokarczyka wystąpiła w następującym składzie: Kazimierz Smakulski, Denis Sidorczuk, Norbert Kowalski, Dominik Schabowski, Michał Zawiłowski, Łukasz Zawoliński, Tomasz Cisek, Paweł Sitarz, Michał Jasiński, Piotr Jeziorek.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII.